FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

BarAdox

Mövenpick’in lobisindeki, BarAdox hem bar hem de kafe olarak hizmet veriyor. Bar kısmı modern bir tarzda dekore edilmiş. Mekânda bir de lounge kısmı yer alıyor. Barın içki listesi oldukça zengin, kokteyllere de yer verilmiş. Menü ise daha çok snack’lerden oluşuyor, burgerler, sandviçler seçenekler arasında. Kışın Kolombiya kahve çekirdeklerinden yaptıkları lezzetli kahvelerini, yazın ise frozen’larını ve margarita’larını tavsiye ediyoruz.

Dönemsel olarak hazırladıkları haftalık ve günlük promosyon kokteylleri de var. Mesela bir hafta boyunca armutlu votka martini; bir gün boyunca da mojito’yu uygun fiyata içebiliyorsunuz. Yaz sıcağında ferahlatacak bir başka seçenek de İsviçre’den gelen doğal malzemelerle hazırlanan dondurmalar. BarAdoX’un şemsiyelerle gölgelendirilmiş şirin bir de terası bulunuyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!