FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balans Brau Caddebostan

Balans- Bräu Cadde misafirleri, Anadolu Yakasının lezzet düşkünü ve kaliteli eğlence müdavimleri için Balans Brau Cadde’yi aynı lezzette biraları ve memnuniyet odaklı servisi ile hizmetinize sunuyoruz.

Bağdat Caddesinde nezih bir pub’ta içkinizi yudumlamak, special levent’lerde müzik zevkinizi doruğa çıkartmak ve bunun için Anadolu Yakasında kalmanız için Balans Brau Cadde’ye sizleri bekliyoruz…

Siz değerli müşterilerimiz için 1516 yılından beri Bavyera usulüne uygun olarak yapılan taze el yapımı biranın nasıl üretildiğine yakından tanık olabilirler. Biranın hammaddeleri olan şerbetçiotu ve malt, Almanya’dan getirilmekte olup, kullanılan su özel olarak filtrelenmekte ve sterilize edilmektedir. Balans- Bräu’da mekanik filtreleme, stabilizasyon, pastörizasyon işlemleri yapılmaz ve kesinlikle kimyasal koruyucu kullanılmaz.

Biralarımız garantilidir. Tazelik sunar; bol vitamin, enzim ve protein içerir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!