Türk-Osmanlı Mutfağı

Edirne Lalezar Restaurant

1970’li yıllardan beri Edirne’nin vazgeçilmez dinlenme alanlarından biri olan Meriç nehri kıyısında 17 dönüm arazi üzerine kurulmuş Lalezar tesisleri hizmete girmiştir. Yıllarca yerli ve yabancı turiste, Edirne’de ikamet eden siz sevgili dostlarımıza hizmet veren tesis, yenilenen dekorasyonu ve görünümü ile baştan sona hizmet anlayışıyla sizleri bekliyor.

Tesisimizin faaliyet alanları içinde çocuklar için hazırlanmış oyun bahçeleri, haftanın 7 günü özenle hizmet verecek kahvaltı salonları, yazlık kışlık ala-carte restoranları, özel, davet ve organizasyonlar için hazırlanmış alanları ve bahçeleri, geniş araç otoparkları, alışveriş alanları, seyir terasları, gruplara özel kamelyaları ile toplamda 6000 m2 alanı kapsayan kır bahçemizde sizlere hizmet vermek için kapılarımızı açtık.

Tesisimiz, mutfaklarından aynı anda 3000 kişiye hizmet verilebilecektir. Tesisimiz alkolsüz olarak hizmet vermektedir sıcak soğuk fresh içecekler gün boyu servis edilir. Tüm konukların her türlü damak zevkinin karşılanabileceği kahvaltı salonu, çay bahçesi dinlenme alanları çevreye duyarlı yeşil örtüyü bozmadan düşünülerek inşa edilmiş mekanlarıyla, sosyal alanlarından yararlanacakların konforu, keyfi, damak lezzetini, hayat kalitesi düşünülerek oluşturulmuştur.

Tüm yaz boyu açık alanlarında yeşil ile gözgöze kışlık mekanlarında konfor ve keyfi birlikte paylaşmak için sizleri Lalezar tesislerine davet ediyoruz.

SHOPPING BAG 0