Meksika ile Amerika’nın Texas eyaletinin karşılıklı kültürel alışverişlerinin sonucunda, malzeme ve pişirme yöntemlerinin birleşiminden doğan Tex Mex mutfağından ismini alan İzmir’in bu çok özel mekanı; hayranlık uyandıran İzmir manzarasına sahip Tex Mex Balçova’nın yanısıra artık, şehrin en hareketli bölgesinde Tex Mex Bostanlı ile de sizlerle birlikte. Tex Mex mutfağı klasikleriyle İzmirlileri ilk kez buluşturan Tex Mex’te; güne zengin serpme kahvaltı sunumuyla başlamak ya da özenle seçilmiş şarap seçenekleri eşliğinde zevkli bir yemeği uzun zaman dilimlerinde yaşamak mümkün.

Periyodik olarak yenilenen Tex Mex menüsünde bu sezon, avokado, guacamole, chili nachos ve özel soslarla özel reçeteler öne çıkıyor. Tex Mex mutfağı klasiklerinden Mini Taco Tekneleri, Soft Taco’lar, T-bone ve Dana Pirzola ile zenginleşen menüde sürprizler bu kadarla kalmıyor. İki veya dört kişilik servis edilen özel kombinasyon tabakları ile farklı lezzetlerin tek sunumda tadılması mümkün kılınmış. 200 gr ev yapımı köftesi ile tam bir ziyafet yaşatan burger’ler ise özel müdavimlerini yaratmaya şimdiden başlamış.
Quesadillas, Fajitas, Mango Chimichanga, Taco gibi Meksika Mutfağı’nın klasikleriyle sizleri tanıştıran Tex Mex mutfağında; Enchiladas, Questo Fondido’nun yanı sıra, Tex Mex’te artık dünya mutfaklarından farklı ve seçkin lezzet seçenekleri bir arada. İtalyan taşfırın pizza lezzetleri, makarnalar ile yepyeni alternatifler içeren tatlı ve salatalar arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Tex Mex, web sitesi üzerinden rezervasyonlarda %10 indirim imkanı, Facebook grup üyeliğinde özel fırsatlar sunarken, cuma ve cumartesi akşamları canlı müzik programları ile Latin müziğini Tex Mex mutfağı ile birleştiriyor.

Tex Mex; kişisel rezervasyonlar, çocuklu aileler, romantik akşam yemekleri, özel günleriniz, grup yemekleri, şirket toplantıları, iş yemekleri için avantajlı rezervasyon imkanı sağlıyor.

Leave a Reply

  1. Kayra Restoran Haftası İstanbul, Ankara ve İzmir’de başladı

    […] Ties, Sushico, Nicci Lounge, Mia Plus, Rouge ve Birinci Kordon Balık Pişiricisi; Bostanlı’da Tex Mex, The Good, Marisco ve Reci’s, Balçova’da TexMex ve Köşebaşı; Çeşme Marina’da ise Port, […]