Osmanlı Şark Sofrası olarak 2002’den beri size hizmet ediyoruz. Lokantacılık sektöründeki faliyetlerine Bayrampaşa’da başlayan Osmanlı Şark Sofrası bugün aynı yerinde 250 kişilik açık ve kapalı alanlarıyla yemek hizmeti sunmaktadır.

Osmanli Sark Sofrasi4Lokantacılık sektöründe bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Osmanlı Şark Sofrası olarak, yemeklerimize özen ve itina göstermekle beraber, sizlere bu hizmeti sunarken kalite temizlik ve gıda güvenliğini kendimize ilke edindik.

Üretimde çalışan personelimize de hijyen konusunda eğitimler verilmektedir. Personele yönelik eğitimlerimiz 15 günde bir düzenli periyotlarla devam etmektedir.

İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda kendi alanımızdaki pazarın rekabet koşullarını da göz önüne alarak, bünyemize yeni şubeleri faaliyete geçirip geniş kitlelere lezzetimiz götürmeyi planlamaktayız.

Bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarken bizi tanıyan, tanımayan herkese kapılarımızın daima açık olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

Leave a Reply