Alaçatı Beach Resort içinde Çark koyunda açılan, kendine ait geniş özel plajı bulunan Alaçatı 11 Restaurant, Alaçatı 11 Beach Bar ile de hem gündüz hem gece hizmet veriyor. Havuzbaşı Kuyu Bar’ı, 600 m2 ahşap platform üzerine kurulu beach bar’ı ve 1000 kişilik kapasitesi ile hizmet veren Alaçatı 11 Beach Bar huzur ve eğlenceyi bir arada tutuyor. Çok özel yaptırılmış gazeboları, sadece ahşap şezlongları, özel şemsiyeleri ile farklı hizmet sunuyor.

Yaz tatilinizin tamamını Alaçatı’da alaçatı Beach Resort içinde geçirebilirsiniz. Plajı ve turkuaz pırıl pırıl deniz ile, spor aktiviteleri ile, lezzetli yemekleri ve gece eğlencesiyle Alaçatı 11 Restaurant ve Beach Bar, misafirlerine evdeki rahatlığı sunuyor. Yazları Avrupa ve Dünya windsurf şampiyonalarına ev sahipliği yapmasının yanı sıra kite sörf, optimist kursları, motorlu su sporları, plaj voleybolu Alaçatı 11’in olmazsa olmazları.

Alaçatı’ya özel birbirinden farklı değişik aromalı frozenları yudumlayabilirsiniz veya günün yorgunluğunu atmak için özel localarda kendinize Uzakdoğu masajı yaptırabilirsiniz

Leave a Reply