Beşiktaş’ta Uzakdoğu yemekleri sunan ChineseTime, Çin, Japon ve Thai mutfaklarının özgün tatlarını Uzakdoğulu aşçılarının hünerleriyle hazırlayıp sofranıza getiriyor.

ChineseTime1Özellikle Uzakdoğu yemeklerini keşfetmek isteyenler ya da bu lezzetlerin tutkunu olanlar için ideal bir seçenek olan restoran samimi ve ferah bir ortama sahip. Paket servis hizmeti de olan ChineseTime web sitesinde şöyle tanıtılıyor:

“ChineseTime, hizmet sektörüne kurumsal bir kimlikle girmiştir. Müşteri memnuniyetini değer kabul eden ve sektörde öncü olmayı ilke edinen chinesetime, Çin, Japonya ve Tailand’dan getirdiği tecrübeli şefler ve bir süre eğitim verdiği Türk yardımcılarla hizmet veriyor.

ChineseTime3Ülkemizde bilinmeyen yemekleri ve sosları yerinde test edip siz değerli misafirlerimizin
hizmetine sunuyor. Uzakdoğunun vazgeçilmez lezzetlerini Türk misafirperverliğiyle birleştirip, klasikleşen restaurant anlayışının aksine sürekli kendini yenileyen yapısıyla hizmet veriyor.

Ülkemizde hızlı bir trend yakalayan uzakdoğu mutfağının en önemli özelliği, yemeklerin yağ oranının çok düşük olup özel soslarla yapılmasıdır. Zaten bu mutfağı çekici kılanda kullanılan soslardır. Formunu korumak isteyenler için çok idealdir. Sağlıklı ve formda kalmak için tereddüt etmeden faydalanabileceğiniz bir mutfaktır.”

Leave a Reply