İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul bünyesinde hizmete giren 34, şehre yepyeni bir lezzet kültürü getiriyor.

Kişiye özel servis anlayışında farklılık yaratan 34, canlı mutfak şovları, ayrıcalıklı atmosferi ve Grand Hyatt Istanbul’un İtalyan Executive Şefi Fabio Brambilla’nın yönetiminde Akdeniz ve Türk mutfağı temel alınarak hazırlanan “Güneş’in Mutfağı” (Food of the Sun) konsepti ile misafirlerine yepyeni ve farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Restoran anlayışına farklı bir boyut getiren 34’te; özel misafirlerinizi Şef ile birlikte ağırlabileceğiniz “Kitchen”, özel soslarla marine edilmiş fırın ve ızgara çeşitlerinin yer aldığı “Smoke House”, 30 farklı peynir çeşidi, şarküteri ürünleri ve mezelerin yer aldığı “Charcuterie & Cheese Room”, başdöndüren pasta ve tatlı çeşikleri sunan “Patisserie” ve dumanı üstünde taze pişmiş fırın ürünlerinden oluşan “Bakery” olmak üzere beş ayrı konsept bir arada sunuluyor. Ayrıca 34’ün dünya çapındaki şeflerinin misafirlerin önünde hazırladığı yemekler, adeta interaktif bir şova dönüşüyor.

Modern mimarisi ve sıcak dekorasyonu ile ilk andan itibaren misafirlerini Akdeniz sıcaklığı ile buluşturan restoranın, çağdaş ve klasik çizgilerin hakim olduğu dekorasyonunda mermer, cam, taş ve egzotik ağaç gibi doğal malzemeler göze çarpıyor. Yüksek tavanı ile ferah bir atmosfere sahip olan 34, 198 kişi kapasiteli. Restoran, profesyonel ekibi ile her gün 06:30 – 23:00 saatleri arası hizmet veriyor.

34, ayrıcalıklı servisi ile güzel bir mekanda keyifli bir yemek yemek isteyenleri farklı ve alışılmışın dışında bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Leave a Reply

  1. 20. katta terbiyeli kelle çorbası

    […] iki önemli oteli peş peşe Türk restoranlarını devreye soktu. Grand Hyatt İstanbul’un 34 adlı restoranı hakkında değerlendirmemi sizlerle paylaşmıştım. Şimdi de The Marmara […]

  2. 34 Restaurant’dan yemek kursları

    […] misafirlerinizi mutlu etmek istiyorsanız Grand Hyatt Istanbul bünyesinde hizmete giren 34 Restoran, yeni yemek kursları ile sizleri […]

  3. Hatay lezzetleri Grand Hyatt Istanbul’da

    […] Hatay’ın bu özel menüsünü Executive Şef Fabio Brambilla “Food Under the Sun” konseptli Restaurant 34’te kendi son dokunuşunu da yaparak […]