FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Beppe Pizzeria

Kadıköy Moda’da İtalyan mutfağı tutkunları için eşsiz tatlar sunan Beppe Pizzeria, makarnalarından pizzalarına ustalıkla hazırlanan menüsüyle misafirlerini ağırlıyor.

Menüsünde Türk mutfağından lezzetlerin de bulunduğu Beppe, zengin kahvaltı seçenekleri yanında calzone, stromboli, pita ekmeği, minestrone çobası, panzerotti, carpaccio gibi İtalyan lezzetleri, spagetti, lazanya, tortellini, ravioli gibi makarna ve hamurişi seçenekleriyle de iddialı. Pizza çeşitleri hem zengin hem de gerçek İtalyan usulü. Soğuk-sıcak içecekler, tatlı ve salata seçenekleri de bu lezzetlere eşlik ediyor. Keyifli, samimi ortamını ve tabi ki lezzetlerini, kurucu ve işletmecisi olan Cenap Kuzuoğlu‘nun çabasına borçlu olan Beppe Pizzeria, Moda’nın hareketli noktalarından Ferit Tek Sokak’ta hizmet sunuyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!