FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kilari

Yöresel doğal ürünler yanında, cafe restoran bölümünde köfte, döner lezzetleri ile konuklarını ağırlayan Kilari, İstanbul’un tarihi kalbi Sultanahmet’te açıldı.

Kilari; bir taraftan Trakya’nın katkısız, doğal ve en lezzetli etleriyle hazırlanan satır köfte, pide ve döneri gerçek bir lokanta konseptiyle tadabileceğiniz; bir taraftan da geleneksel akide şekeri ve lokum yapımını görsel bir şölen tadında izleyebileceğiniz tek mekan olma özelliği taşıyor. Ayrıca baharattan sirkeye, kahveden reçele ve marmelat çeşitlerinden pekmeze kadar Anadolu’nun meşhur tatlarını uygun fiyatla ve doğallığıyla Kilari’de bulabilirsiniz.

Anadolu’nun geleneksel lezzetlerini doğal olarak sunan Kilari, İstanbul’un tarihi yarımadası Sultanahmet’te Ayasofya Müzesi ve Yerebatan Sarnıcı’nın büyülü atmosferinde hizmet vermeye başladı.

Anadolu mutfağının doğal ve geleneksel otlarını yetiştikleri yerlerden tazeliği, doğallığı bozulmadan özel paketleme anlayışı ile sunuyor. Hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan doğal olarak hazırlanan Kilari markalı ürünlerini uygun fiyata alabilirsiniz. Ayrıca toprağa temas etmeden, elle toplanan ve işlenen sofralık Kilari Naturel Sızma Zeytinyağı’nı nefis yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!