FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

İstanbul Kitchen’s Academy

Mutfak, çağlar boyu insanlıkla birlikte gelişen ve değişen bir kültürdür. İnsanları ve toplumları birbirinden ayırabilen ve yine aynı şekilde birbiriyle birleştirebilen bir güç… Daima daha iyiyi ve daha güzeli arayan bir sanat…

İşte bu düşüncelerle yola çıkarak geleneksel yemek ve mutfak kültürünü doğru bilgilerle yeni nesillere aktarmak için “İstanbul KITCHEN’S Academy” açılıyor.

İstanbul Kitchen’s Academy, pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu’nun zengin mutfak kültürünü, tuzlarının baharatlarının hikayelerini amatör ve profesyoneller ile buluşturacak eğitim ve üretim projesidir.

İstanbul Kitchen’s Academy ekibi olarak, Türk ve dünya mutfak kültürleriyle aşçı adayları arasında bir köprü oluşturmak ve birçok farklı eğitim dalıyla profesyonel sektörle birlikte çalışmak üzere mutfaktaki yerimizi aldık.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!