FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Rose Marine

Rose Marine, İstanbul’un cazibe merkezlerinin başında gelen Cihangir’e yeni bir soluk getirmek için yola çıktı. Amacı, bu semtin kendine has dokusu ile entegre kalarak yeni bir şeyler sunmak.

Rose Marine, yeni ancak geleneksel, dinamik ancak uzun soluklu olmaya aday bir mekan. Burada keşfedilecek çok şey var.

Aralayın kapıyı ve keşfe hazır olun…

Rose Marine hem restaurant hem cafe hem de bar olarak hizmet veriyor. Özel gecelerde, özel organizasyonlar düzenleniyor. Alt salonda yer alan piyanosuna kimi gecelerde ünlü sesler eşlik ederken; kimi zaman piyano, cesur misafirlerin kullandığı bir enstrumana dönüşüyor. Burada performans sergilemek tamamen serbest!

150 kişilik oturma kapasitesi, sıcak dekorasyonu, ferah ve eşsiz kış bahçesi size adeta “evinizi” vaat ediyor. Türk, İtalyan, Fransız, Rus mutfaklarının yanı sıra, Fas, Meksika, Çin ve Thai gibi alternatif mutfaklardan yemeklerin de yer aldığı menü oldukça seçkin. Etkinlikleri, konserleri, partileri ile de şimdiden İstanbul’un çekim merkezleri arasında yerini aldı bile…

09:00’da kapılarını açan Rose Marine her gün gece saat 04.00’e kadar hizmet veriyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!