FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Point Beef Burger & Salad

Point Beef Burger&Salad 2012 yılında damağınıza yeni bir tat sunmanın ötesinde bir hedefle kuruldu. Point Beef damağınızdaki o yeni tadı hiç değiştirmemekle ve bir çok lezzet daha sunmaya kararlı.

Stay delicious’ sloganını tattığınız her Point Beef ürününde sonuna kadar size hissettirmekte kararlıyız! Sadece burger olarak değil, enfes sosları ve özel pişirilmiş sıcacık ekmeği ile salatalarımızla da farklıyız.

Evet henüz bir iddiamız yok ama lezzetli olma konusunda son derece kararlıyız. Tek başımıza iddia etme gibi bir amacımız da yok. Menüde ürünün daha lezzetli olduğunu siz iddia edeceksiniz. Point Beef’te yedikten sonra iyi yemeğin istemsiz gülümsemesini yüzünüzde görmeyi hedefliyoruz. Bunu hem lezzetli hemde sağlıklı yapmak için derin kızartma yöntemleri kullanmıyoruz. Bu da kullanılan yağ oranını %90 azaltıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!