FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Onur İskender Salonu

Onur İskender, Kadıköy yakasının lezzetleriyle ünlü sevilen bir lokantası. Uzun yıllara dayanan mutfak deneyimini başta kebap çeşitleri olmak üzere, Türk mutfağının zengin çeşitleriyle müdavimlerine sunan bir mekan.

Geniş seçeneklerle oluşturulan ve hepsi de usta ellerle hazırlanan menüsü her damak tadına seslenebilen türden. Kebaplar, pideler, kavurmalar, ara sıcaklar, salata çeşitleri, içi fıstıkla dolu künefeler, sıcak ve soğuk içecekler bunlardan başlıcaları. Özellikle mekanın İskender kebabı gerçek bir lezzet şöleni olarak kebap severlerin beğenisini kazanmış.

Keyifli ve rahat mekanıyla müşterilerini ağırlayan restoran, özellikle kebap, iskender severler için uğrak mekanlardan biri konumunda. Onur İskender‘in Erenköy’deki ana mekanı dışında, Ümraniye Ağaoğlu My City’de ve Antalya Konyaaltı’nda birer şubesi daha hizmet veriyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!