FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Çatalca Hayal Bahçesi

Hayal Bahçesi 14 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan, düşlerinizde görebileceğiniz ayrıntı ve detaylara sahip, yaşamak için oluşturulmuş sonrasında insanların talepleri üzerine bu güzelliği herkesle paylaşmak üzerine Özcan Söker tarafından işletmeye çevrilmiş adeta cennetten bir köşedir.

Burayı ziyaret ettiğinizde cennetten bir köşe lafının hiçde azımsanmayacak bir iddia olacağını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Temel ilkesi insani değerleri ön planda tutmak ve doğayı, hayvanları ve insanları sevgi dolu bir alanda keyifli vakit geçirtmek olan bu mekana bağımlı hale gelebilirsiniz. Hayal bahçesinde aklınıza gelecebilecek bir çok faaliyet bir arada bulunuyor bu özelliğiyle de İstanbul’da eşine az rastlanabilecek mekanlardan birisi.

İşte hayal bahçesinde yapabilecekleriniz;

Kahvaltı
Hafta sonları şehirden keyifli bir kaçış yapmak, doğa ile iç içe olmak ve doğal lezzetlerle açık büfe kahvaltı yapmak! Hepsi bir arada olunca şehirden hiçde uzak olmayan hayal bahçemizde hafta içi serpme kahvaltı, hafta sonları açık büfe kahvaltılar ile mekanın tadını çıkarın.

Et-Mangal Keyfi
Bahçemizde herşeyin doğal ve özenli olmasına dikkat ettiğimiz gibi, etlerimizinde doğal ve lezzetli olması bizim için önemli. Sizde tattıkdan sonra aradaki farkı anlayacaksınız. Özenle seçilmiş organik olarak yetiştirilen hayvanlardan elde edilen etlerle size sunacağımız hazır mangal ile kendiniz pişirip kendiniz yemenin keyfini çıkarın. Siz dere kenarında ya da göletin kenarında oturmuş keyif yaparken bir yandan da etleriniz pişsin.

Taş Evlerde Konaklama
Özenle oluşturulmuş doğaya uyumlu taş evlerimiz hayal bahçemizin tadını daha uzun süreli çıkarmak isteyenler için bulunmaz fırsat. İsterseniz romantik bir kaçamak yapabilir, keyfinizi daha uzun süre kalıcı kılabilirsiniz. Bunun için 4 adet çift kişilik taş evimiz sizleri bekliyor.

Havuz Keyfi
Mini barıyla birlikte hizmettinizde olan havuzumuz hayal bahçemizde faydalanabileceğiniz başka bir alan. Gün içerisinde ister havuza girin, ister kahvaltı ve mangal keyfi yapın. Havuzumuza abonelik ya da günlük ücret ödeyerek giriş sağlayabilirsiniz.

Şirket Organizasyonları
Şirketlerin kendi içlerinde elemanların motivasyonları için düzenleyecekleri her türlü organizasyonda hayal bahçesi bulunmaz fırsatlar sunuyor. Elemanların keyifli bir piknik ve aktivite içerisinde olabilecekleri hayal bahçesinde şirket organizasyon yemekleri ve piknikleri hayallerinizdeki gibi gerçekleşebilir.

Hayvanlar Alemi
Çiftliğimizde çocuklarınızla birlikte geldiğinizde onların doğa ve hayvanlarla iç içe vakit geçirmesinede olanak sağlayacak olan çiftlik hayvanlarımızla tanıştırabilirsiniz. At, köpek, tavus kuşu, sülün, keklik, güvercin, kaz ve ördek den oluşan çiftlik hayvanlarımız sizlerin siyaretini ve sevgisini bekliyor. Ayrıca çiftliğimizde bulunan gölette 250 adet sazan balığımız sizlere kendisini göstermekden çekinmeyecektir.

Soba Başı Keyifleri
Kışın çiftliğimizde kış keyfi yapabilmeniz için keyifli bir kahvaltının ardından soba başında toplanıp, üzerinde kestane pişirip, mandalina kabuklarını kızartıyoruz. Bu nostaljik keyfi kaçırmak istemeyeceksiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!