Dünya Mutfağı

Le Pain Quotidien Suadiye

Doğal ve sade ortamı ile dikkat çeken Le Pain Quotidien’in Belçikalı kurucusu Alain Coumont, üçüncü mağazanın açılışı nedeni ile Türkiye’deydi…Farklı dekorasyonu ile bütünleşen; geleneksel, sade ve keyifli ortamını Anadolu Yakası’na taşıyan Le Pain Quotidien, Kanyon ve İstinye Park Alışveriş Merkezlerinden sonra İstanbul’daki üçüncü mağazasını Suadiye’de açtı.

Le Pain Quotidien Lezzetleri

Le Pain Quotidien’de; organik ekmekler, çorbalar, salatalar,makarnalar, iştah açıcı tartine ve muffin çeşitleri, kahvaltılıklar ve her biri taze hazırlanan özel tatlılar bulunuyor. %100 organik kahve çekirdekleri ile hazırlanan sıcak ve soğuk kahve çeşitlerinin yanısıra, Türkiye’ye özel olarak organik demleme çay da bu tatlara eşlik ediyor.

Le Pain Quotidien Ekmekleri

Doğal ve her biri farklı lezzet sunan ekmeklerimizin sırrı, organik unun taş ile öğütülmesi, doğal maya ile keten sepetlerde yavaşça mayalanarak, sonrasında sıcak fırınlarda pişirilmesidir.

Tamamı organik un ile hazırlanan ekmeklerimizin içinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Tüm organik ürünlerimiz belgelidir.

Eviniz için Le Pain Quotidien

Mağazalarımız dışında evinizde de bu keyfi yaşayabilmeniz için perakende olarak satışa sunduğumuz ürünlerimiz de bulunmaktadır. Yarım ya da çeyrek olarak da satın alabileceğiniz organik ekmek çeşitleri, özel kavanozlarda satışa sunulan organik reçeller ve sürülebilir çikolatalar bu ürünlerimizden bazıları. Özel zeytinyağımız, güneşte kurutulmuş domatesler ve özel pesto sosumuz da yemeklerinize tat katmak için ideal.

Comments are closed.