FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balık Restoranları

Park Fora İstanbul

Kuruçeşme’nin en sevilen restoranlarından Park Fora, uzun yıllardır eşsiz manzarası, üstün hizmet kalitesi, birbirinden lezzetli yemekleri içeren mönüsü ve kaliteli içkileriyle İstanbul’un en seçkin mekanlarından biri olmayı sürdürüyor. Ankara’da açtığı ikinci şubesiyle hizmet alanını genişleten Park Fora, seçkin müşteri kitlesiyle de adından söz ettiriyor.

Kültür-sanat, iş, magazin ve sosyete dünyasının bir numaralı mekanlarından biri olan Park Fora tam anlamıyla ayrıcalıklı bir mekan. Park Fora İstanbul, Kuruçeşme’de Cemil Topuzlu Park’ı içinde İstanbullular’a hizmet veren bir restoran. Park Fora’nın işletmeciliğini Ali Rıza Yılmaz ve Metehan Çulha yapmaktadır. Park Fora’nın en önemli özelliği klasik balık restoranı olmasının yanında deniz ürünleri ve yenilikler konusunda iddalı olması.

Restorandan içeri girerken karşılaşacağınız müthiş deniz ürünleri ve balık mostrası bunun en büyük kanıtı. Zengin şarap mönüsü, balık deniz ürünlerinden yapılan soğuk ve sıcak mezesi, günlük balığı ve servisteki kalitesi ile diğer balık restoranlarından oldukça farklı. Puro çeşitleri dahil olmak üzere misafirlerinin hoşnutluğu ve hassasiyeti için tüm ayrıntılar düşünülmüş

Comments are closed.