FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Lagos Restaurant

Ankara’nın en sevilen balık restoranlarından Lagos 1980 yılında Kızılay Sakarya Caddesi Sakarya Balık Lokantası olarak 2 odalı 15 masalı küçük bir dairede doğdu. Bu kabiliyetli çocuk o kadar hızlı büyüdükü ki Zeki Müren’leri, Fatma Girik’leri ve daha nicelerini kendine, damaklarda bıraktığı tat ve güleryüzle hayran bıraktı. Gençliğini Farabi Çevre Sokakta o kadar yoğun yaşadı ki Ankaralı balık severlerin göz bebeği oldu. En verimli ve mutlu yaşını şu an içinde bulunduğu mekan olan Çayyolu Lagos‘ta sizlerle birlikte yaşamakta ve yaşamaya devam edecek…

Bir yolcu gemisinin yemek salonu gibi dekore edilmiş, her masa köşelerine yerleştirilmiş,salonun her köşesinde kendinizi özel hissedebileceğiniz bir atmosfer yaratılmış. Vapur bacaları aralarında balığınızı yerken kendinizi denizde hissedebileceğiniz bir ortam yaratılmış.

250 Kişilik restaurant’ıyla, özel günler,düğün nişan ve davet organizasyonları için özel 300 kişi kapasiteli ziyafet salonuyla, 150 kişilik bahçesiyle hizmet vermektedir. Ayrıca 20 kişilik üç VIP salonu mevcut..İçeride bir çocuk alanı bile bulunuyor.

30 yılı aşkın uzman tecrübesiyle sizlerin duyduğu güvenle hizmetine devam eden firmamız aynı hizmet anlayışı ile kalitesinden ve damak zevkinden ödün vermeden sektöründe, güler yüzle bir numara olmaya devam edecektir.

Lagos’ta ne yeriz ? Ne içeriz ?

· Deniz börülcesi, brokoli salatası, mevsim salatası, midye dolma, lakerda, kalamar yumurtası, kalamar salatası , karides salata, ahtapot salata, deniz ürünleri kokteyl gibi zengin ürünlerinden oluşan mezeler.

· Midye tava, kalamar tava, karides bademli, kalamar ızgara, kalamar dolma gibi nefis ara sıcaklar .

· Mevsim balıkları ve Lagos buğulama yiyebilirseniz.

· Lagos Restoran‘da esas olarak deniz ürünlerinin sunulmasına karşın, balık yemek istemeyenler için şiş kebap, tavuk şiş hazırlanmaktadır. Çocuk mönüsü olarak da İnegöl ve balık köfte sunulmaktadır.

· İşte ailenizle, misafirlerinizle, huzur duyacağınız, birbirinden lezzetli deniz ürünleri yiyebileceğiniz bir mekan.

Çayyolu Lagosta makul fiyatlarla yemek yiyebileceğinizi hatırlatalım.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!