FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Bodrum Kabuk Restaurant

Birbirinden nefis deniz ürünü tatlarını seçkin şaraplarla buluşturan Kabuk Restaurant, Bodrum Yalıkavak Tilkicik Köyü’nde konuklarını ağırlamaya başladı.

“Denizden tatlar” sloganı ile, en lezzetli deniz mahsullerini günlük ve taze olarak menüsüne taşıyan Kabuk Restaurant, set menü ve alacart seçenekli zengin menüsündeki spesiyal ve seçkin tatları ile deniz tutkunlarının yaz dönemlerinde favorisi olmaya aday.

Mekan, müşterilerine set menü imkanları da sunuyor. Kabuk Restaurant’ta set menüyü tercih edenler için lezzet şöleni somon& levrek sashimi, ahtapot carpaccio ve istiridye ile başlıyor. Baby imam bayıldı, kabak çiçeği peynirli tempura ve gece ilerledikçe masaya gelen denizden risotto kalamar, lokma vongole taglietelle, domatesli fesleğen salatası ile lezzetin seviyesi gitgide artıyor.

Damaklarda unutulmayacak tatlar bırakmaya gece boyunca devam eden Kabuk’ta, finalde masaya gelen Kabuk Moules Farcis ve Kabuk Pot Spesiyal (Mavi Yengeç ve Langustine) ise, artık Kabuk’un müdavimi olacağınızı kulağınıza fısıldıyor. Kabuk’un seçkin şarap kavından istediğiniz bir kadeh şarabı günbatımında manzaraya karşı keyifle yudumlarken, gecenin sonunda prosecca meyve salatası & limon sorbetin damağınızda bıraktığı eşsiz lezzet ile tekrar geri gelmek üzere Kabuk’tan ayrılacaksınız.

Set menü tercih etmeyenler için, birbirinden farklı deniz ürünleri tatlarını alacart menüsü içinde sunan Kabuk, öne çıkan lezzetleri arasındaki Alaska kral yengeç, canlı ıstakoz, böcek, karavida, ıstakoz kuyruğu ile Taglietelle ve tuzda fırınlanmış günün balığı ile iddiasını sürdürüyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!