FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Bizim Ev Cafe Restaurant

Bizim Ev Cafe & Restaurant 1999 yılından bu yana, İstanbul Mecidiyeköy’de hizmet vermektedir. Restaurantımız gerek iç ve dış mekan tasarımı gerekse yüksek servis kalitesiyle tamamen müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. Klimalı salonlardan oluşan iki katlı mekanı, güleryüzlü, nazik personeli ve uygun fiyatlarıyla ailelerin sıklıkla tercih ettiği bir adres haline gelmiştir.

Hizmetlerimiz gıda konusunda ve hizmet sektöründe deneyimli ve profesyonel kadromuz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Üretimde kullandığımız malzemeler sektörde kalitesini ispatlamış seçkin firmalardan temin edilmektedir. Mutfağımız hem hijyenik ortamı hem de lezzet alternatifleriyle kısa sürede damak tadına düşkün olanların vazgeçilmez tercihi olmuştur.

Bizim Ev Cafe & Restaurant, lezzet düşkünleri için paket servis hizmeti de vermekte, şirketlere özel tabldot çıkarmaktadır.

Hedefimiz hijyenik koşullarda yarattığımız damak tadını, uygun fiyatlarla sizlerle paylaşabilmektir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!