Fransız mutfağının eşsiz yemekleri ile Avrupa’nın, daha önce hiç tatmadığınız en lezzetli hamur ürünlerini sunan Napoleon, brasserie ve patisserie olarak kapılarını Antalya’da açtı.

Napoleon Antalya2Tüm dünyada kabul görmüş Fransız mutfağının en iyi yemeklerini sizlerle buluşturmayı hedef edinen Napoleon, geleneksel Fransız stilinde dekorasyonuyla, rahat ve huzurlu bir atmosferde, orjinal Fransız sosları, garnitürleri ve özenle seçilmiş ödüllü şaraplar eşliğinde, Michelin yıldızlı restoranlarda çalışmış olan şefinin titizlikle hazırladığı kaz ciğeri, ördek eti, deniz tarağı ve dana kuyruğu terin gibi alışılmışın dışında lezzetler ile bonfile, dana ve kuzu kaburga ve midye, somon, karides gibi değişik damak zevklerine hitap eden zengin menüsünü beğeninize sunuyor.

Konuklarına yemek dışında da keyifli vakit geçirmeyi vaat eden Napoleon, Avrupa tatlıları ile böreklerinin en iyi örneklerini de konuklarının beğenisine sunuyor. Kendi deyimleri ile “İçeriği ve çeşitleri ile insanları şaşırtmak, lezzeti ile vazgeçilmek olmak” hedefinde olan Napoleon, konuklarını mutluluk veren bir keşfe davet ediyor. www.facebook.com/napoleoncafe

Leave a Reply