Zorlu Center’da kısa sürede ilgi çekmeyi başaran seçkin restoran Morini İstanbul, konuklarına eşsiz bir New York yemek deneyimi sunuyor.

Morini MenuŞef Michael White yönetiminde hazırlanan menü, taze malzemelerle otantik İtalyan mutfağı ağırlıklı ve New York’tan gelen ödüllü tatlardan oluşuyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelip kokteyl keyfi yapmak, alışveriş esnasında lezzetli bir mola vermek ya da bir akşam yemeği partisine ev sahipliği için Michelin yıldızlı ideal bir adres Morini.

Menünün favorileri arasında, ıstakoz, burrata peyniri, patlıcan turşusu, domates ve fesleğen ve kırmızı şarap, kızarmış ahtapot ve burgu makarna (fusilli) öne çıkıyor. İtalyan makarnaları yanında, antipasti, et ve deniz ürünleri, mezeler, salata seçeneklerine, Morini‘nin ünlü kokteyl ve şarapları eşlik ediyor.

Leave a Reply

  1. Sevgililer Günü'nde ünlü restoranların özel menüleri - Gurme Rehberi

    […] Morini (Zorlu Center) İstanbul’un gözde mekanı Morini, Sevgililer Günü’nde sınırlı sayıda konuğunu, 6 Michelin Yıldızlı New York’lu Şef Michael White’ın Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı tadım menüsüyle ağırlayacak. Konuklar öncelikle şampanya ve havyar eşliğinde karşılanacaklar. […]

  2. Gizli bahçe Morini Terrace’da brunch keyfi

    […] hip mekânı Morini, gece etkinliklerinden sonra Pazar brunchlarıyla da çok […]