Kadıköy’ün nezih semtlerinden biri olan Suadiye’de tarihi Beyaz Fırın pastane zincirinin şubesi olarak müşterilerine lezzet sunan Suadiye Beyaz Fırın, keyifli öğle ve akşam yemekleri için “brasserie” olarak hizmet vermeye başladı.

Beyaz Firin Brasserie Suadiye2Suadiye Beyaz Fırın & Brasserie’de kahvaltı, öğle ve akşam yemeği menüleri oldukça zengin. Dileyenin gelenekselleşmiş Beyaz Fırın lezzetlerini tadabileceği, dileyenin ise yenilikçi ve değişik yemek seçenekleri eşliğinde hoş vakit geçirebileceği Beyaz Fırın & Brasserie değişen dekorasyonu ile de dikkat çekiyor.

Fırın ve pasta sanatı dendiğinde; akla ilk gelen markalardan biri olan Beyaz Fırın, 100 yıllık mutfağı ve her diliminde misafirlerine sunduğu apayrı lezzetleri ile yemeyi şölensel bir serüvene dönüştürüyor. Değişime ayak uyduran işletme aynı zamanda kendi kimliğinden de ödün vermiyor. Suadiye Beyaz Fırın & Brasserie’de dileyen mekanın gelenekselleşmiş lezziz pastane tatları ile çay ya da kahvelerini yudumlayacak, dileyen ise zengin menüden dilediğini seçip mükellef kahvaltılar, öğle ya da akşam yemekleri yiyebilecek.

Beyaz Firin Brasserie Suadiye3Suadiye Beyaz Fırın & Brasserie değişen dekorasyonu ile orta katında misafirlerine huzurlu ve sımsıcak bir ortam sağlıyor. Dileyenin rahatlıkla iş görüşmelerini yapabileceği, dileyenin ise sevdikleriyle hoşça sohbet edebilecekleri bir mekan haline gelen Suadiye Beyaz Fırın&Brasserie’nin menüsünde yok yok.

Kahvaltısını Suadiye Beyaz Fırın & Brasserie’de yapmak isteyenler birçok farklı yumurta seçeneği arasında karar vermekte zorlanacaklar. Ayrıca peynir tabağı ve çeşit çeşit börekler sabah kahvaltılarının en lezzetlileri arasında yerini alıyor. Öğle yemeğinde odun fırınında pişen pizzalar öne çıkanlar arasında. Akşam yemeğinde ise tercihini kırmızı etten yana kullananlar bonfile minyonet, beyaz etten yana kullananlar ise Toskana usulü tavuk ile ziyafet çekebilirler.

Leave a Reply

  1. Gurmelerin seçtiği en iyi 10 fırın - Gurme Rehberi

    […] Beyaz Fırın Kosma Stoyanof tarafından, 1836 yılında Balat’ta Bulgar’ın Fırını isimli küçücük bir poğaça fırını olarak kurulan Beyaz Fırın, Stoyanof ailesinin 5. kuşağı tarafından yönetiliyor. Beyaz Fırın, ekmek, sandviç, poğaçalarının yanı sıra pasta ve çikolata çeşitleri sunuyor. Paskalya çöreği, halkalar, açmalar, patatesli sarma gibi birçok ürünün reçeteleri yıllar öncesiyle aynı şekilde çıkarılıyor. Unlu mamul çeşitleri, şubelerin her birinde yerinde üretiliyor. […]

  2. Ünlü restoranlardan Ramazan menüleri

    […] Beyaz Fırın – Ramazan’a özel farklı tatlılar Beyaz Fırın, Ramazan ayının değişmeyen tadı Güllaç’ın yansıra Tulumba Tatlısı, Lokma ve Hurmalı Dondurma farklı damak zevki olan müşterilerinin beğenisine sunuyor. Ramazan’ın sembolü olan Güllaç geleneksek şekli ile üretilmekte. Bol sütlü ve cevzili olarak hazırlanan Güllaç’ın en büyük özelliği sağlıklı ve doğal camlarda porsiyon ve kiloluk olmak üzere satışa sunulması. Tulumba Tatlısı ve Lokma: Ramazan ayında Türk Damak tadının geleneksel tatlıları olarak tüm Beyaz Fırın Mağazalarında satışa sunulmakta. […]