FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balıkçı Bahtiyar Ahmet’in Yeri

Cunda Adası, Ayvalık’ın en gözde merkezi. Hareketli ortamı, taş binaları, deniz ürünlerinin en nefis çeşitlerini sunan restoranlarıyla gerçek bir Ege rüyasıdır Cunda. Balıkçı Bahtiyar ya da müdavimlerinin daha çok kullandığı ismiyle “Ahmet’in Yeri” gerek lezzetleri gerekse özgün taş binasıyla Cunda’nın simge mekanlarından. Mezelerinin ünüyle bilinen Balıkçı Bahtiyar, keyifli bir Cunda akşamı geçirmek isteyenler için ideal. İşletmecisi ve mekanın isim sahibi Ahmet Kaçar‘ın çabalarıyla Cunda’nın gözde lezzet duraklarından olan restoranda yok yok. Terayağında karides, fener kavurma, Ege otlarından hazırlanan enfes mezeler bunlardan sadece birkaçı. Balık çeşitleri hem bol hem de taptaze. Ferah ortamı, özgün yapısı, titiz personeli ile Cunda ziyaretçilerinin vazgeçemeyeceği bir mekan Balıkçı Bahtiyar Ahmet’in Yeri.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!