FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Dünya Mutfağı

Boğaz Manzaralı Lezzet Durağı: Vogue Restaurant & Bar

İstanbul Doors Restaurant Group bünyesinde bulunan ve 20 Haziran 1997’den beri BJK Plaza’nın çatı katında hizmet veren Vogue Restaurant & Bar, açıldığı günden beri İstanbul’un en gözde mekanları arasında yerini korumaktadır.

Muhteşem Boğaz Manzarası:

Üç tarafı muhteşem Boğaz manzarası ile çevrili Vogue Restaurant’ta, şehrin en güzel manzaralarından birinin eşliğinde lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Dünya ve Akdeniz Mutfağı:

Menüsünde dünya ve Akdeniz mutfağından özenle seçilmiş yemekleri bulunduran Vogue Restaurant, her damak tadına hitap eden geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Lezzetli Sunumlar:

Vogue Restaurant’ta sadece yemeklerin lezzeti değil, sunumları da göz kamaştırıyor. Her bir tabak özenle hazırlanıyor ve misafirlere görsel bir şölen sunuluyor.

Ödüllü Restoran:

25 yılı aşkın zamandır yiyecek-içecek sektöründe dünya çapında araştırmalar yaparak en iyileri belirleyen “Zagat Survey”e göre Vogue, dünyanın en iyi restoranları arasında yer almaktadır. Vogue Restaurant, 2002 TimeOut/Miller Yeme-İçme Ödülleri’nde “İstanbul’un En İyi Restaurantı”, 2007 yılında ise “En Şık Klasik Mekan” seçilmiştir.

Vogue Restaurant & Bar:

  • Muhteşem Boğaz manzarası
  • Dünya ve Akdeniz mutfağı
  • Lezzetli sunumlar
  • Ödüllü restoran
  • Şık ve klasik atmosfer

Comments are closed.