FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kaset Restaurant & Cafe

Avrupa yakasının şık mekanlarından biri olan Kaset Restaurant, Meksika’dan Tayland’a, dünya mutfaklarından özel tatlarıyla ilgi çeken bir mekan.

Beşiktaş’ta lezzet sunan bu keyifli mekan, cafe, bar, restoran konseptini birarada sunabilen, farklı lezzet seçenekleri arayanlar için ideal bir ortama sahip. Mekan kendi web sitesinde şöyle tanıtılıyor:

“Beşiktaş, İstanbul’un kalbidir. Denizi kucaklayan kollarıdır. Bir elinde sarayları, müzeleri, çeşmeleri, eski evleri ve hatırladıkları, diğerinde dillere destan cıvıl cıvıl çarşısı, üniversiteleri, kültür merkezleri…

Beşiktaş, tarihtir, gelecektir, merkez noktadır. Üniversitelidir Beşiktaş. Güleryüzlü esnaflık geleneğidir. Dostluktur. Çok eski ile yeninin kavga değil yanyana oturup sohbet ettiği yerdir. Görmüş geçirmiştir. Hem beyefendidir, hem delikanlı. Beşiktaş’ın sokakları canlıdır, soluk alır verir. Kafeleri, restoranları, eğlence mekanlarıyla hayatın nabzını tutar.

Taksim’de başarılı bir grafik yakalayan Kaset Kafe-Bar işletme hayatına işte bu nedenle Besiktaş’ta devam ediyor. Kafe-restoran olarak hizmet verecek olan mekan, Beşiktaş’ta yepyeni bir lezzet durağı olmayı hedefliyor. Muazzam kahvaltıları ve çok özel menüsüyle üç öğünü bir ziyafete dönüştürmek, müşterilerini “neden beş, altı, yedi öğün olmasın bir günde” gibi düşüncelere sevketmek niyetinde.

Kaset Kafe Restoran’ın kent içinde adeta bir vaha olan 200 metrekarelik huzurlu bir bahçesi var! Burada, önünde sıcak şarabınızı yudumlayabileceğiniz bir şömine, tarihi bir kuyunun üzerine oturtulmuş kocaman bir şövalye masası gibi hoş sürprizler bekliyor sizi. Modern ev konseptine sahip zevkli dekorasyonu, hazırlıkları izleyebileceğiniz açık mutfakla toplayın. Güzel müziklere, deneyimli ve güleryüzlü personeli ekleyip, tatmin edici porsiyonları nefis yemeklerle çarpın!

İşte Kaset!
Beşiktaş’ta keyifli zamanların yepyeni ve kaliteli mekânı.”

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!