FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Ella Cafe

Yakın zaman önce Nişantaşı’nda açılan Ella Cafe, özellikle İtalyan mutfağı ağırlıklı lezzetleriyle, huzurlu ve ferah ortamıyla misafirlerini ağırlıyor.

Zengin İtalyan makarna ve salata çeşitleri ile dikkat çeken menüsünde penne, arabiata, linguini, bavette seçenekleri, bol malzemeli sezar, tavuklu, keçi peynirli, somonlu salata lezzetleri ustalıkla hazırlanıp sofranıza geliyor. Ayrıca damaklara layık bir kahvaltı menüsü de mevcut. Tüm bu lezzetlere yine zengin bir soğuk-sıcak içecek seçenekleri eşlik ediyor. Kentin en hareketli noktalarından birinde, Nişantaşı Vali Konağı Caddesi’ne çıkan Kuyumcu İrfan Sokak’ta lezzet sunan Ella Cafe, bu hareketliliğin ortasında havadar, nezih ve sakin bir ortamda öğle-akşam yemeği yiyebileceğiniz ideal bir adres.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!