Şişli Gayrettepe’deki şubesinden sonra, şimdi de Ataköy Galleria‘da, dünya mutfaklarından seçkin tatlarıyla misafirlerini ağırlamak ve lezzete doyurmak için kapılarını açan The Hunger, yeni şubesinde de mönüsüne mükemmel tatlar katmaya devam ediyor…

Değişik sunumu ile Rakı-Balık meraklılarını mest edecek Balıkçı Sofrası’nda, kırık buz dolu kaselerde servis edilen rakının yanında, The Hunger’a özel mezelerin tadına doyamayacaksınız. Muhteşem tarifleri ile müşterilerinin beğenisini toplayan ve damaklarda alışkanlık yaratan lezzetlere imza atan The Hunger, kış menüsü ile konuklarında bağımlılık yaratacağa benziyor. Konuklarına daimi olarak farklı lezzetler sunmayı hedefleyen The Hunger’ın kış menüsünde Ördek Burger ve Somon Burger gibi sürpriz tatlar mevcut. Yeni ve iddialı lezzetlerinin arasında ise özel Hunger mangalında servis edilen Dil Balığı Şiş ve Tavuk Sarma bulunmakta.

The Hunger, Ataköy Gallerida’da yeni açılan şubesinde, hem konuklarını lezzete doyururken hem de pub hizmeti veriyor. Yenilen doyurucu ve lezzetli yemeklerin yanında herkes kendi damak zevkine hitap eden alkollü içecekleri de bulabiliyor. Muhteşem barı ve geniş içki menüsü ile göz dolduran The Hunger Galleria sadece lezzet avcılarının değil akşam içkisini yudumlamak isteyenlerinde uğrak yeri olacağa benziyor.

Dinamik ve genç bir mekan olan The Hunger, haftanın her günü 10.00 – 00.00 arası, hayattan ve yemekten keyif almayı seven herkese tüm güler yüzüyle kapılarını açıyor. Ayrıca, paket servis hizmeti sunan The Hunger lezzetlerine www.thehunger.com.tr web sitesinden kolayca ve %10 indirim fırsatıyla ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

  1. the Hunger’da çok şey var! Şımartan lezzetler ve doyumsuz müzik

    […] Her Salı Ataköy ve Caddebostan the Hunger’da bir şişe Kavaklıdere Şarap içene, ikinci şişe %99 […]

  2. The Hunger’da aşk zamanı!

    […] isteyenler, the Hunger’ da şimdiden yerinizi ayırtın… the Hunger, Gayrettepe, Caddebostan, Ataköy Galleria AVM, Atakent ArenaPark AVM, Bodrum Midtown AVM. ve Bahçeşehir Akbatı AVM., ile sizlere daha da […]