Avangart Restaurant, öncü, yenilikçi olma kimliğini gelenekle birleştirmek üzere yola çıktı. Lezzet sunumunda normları sarsıp sınırları değiştirmeyi amaçlayan Avangart Restaurant, 2013’ün Kasım ayında İstanbul’un elit yerleşim alanı İSTWEST’te hizmete başladı.

Istwest Avangart Restaurant Bahcelievler3Zengin mönüsünde yer alan tüm yiyecek ve içecek çeşitlerini sanatsal bir bakış açısıyla misafirlerine sunan Avangart‘ta, kalite ve titizliği yaşamanın huzuruyla kendinizi yakın bir dost evinde, samimi ve doğal bir ortamda ağırlanıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Misafirlerine metropolde yaşamanın gerginliğinden uzaklaşıp keyifli anlar yaşatmayı vaat eden Avangart’ta dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini tadarken zengin içecek mönüsü ve cumartesi akşamları canlı performans eşliğinde günün yorgunluğunu atma fırsatı bulacaksınız.

Dost sohbetlerinin vazgeçilmez buluşma noktasında geçireceğiniz her ana ortak olmak, Avangart ekibinin profesyonel hizmetinin amatör mutluluğu olacaktır.

İş toplantılarınızın, doğum günü partilerinizin ve özel organizasyonlarınızın sizin adınıza en ince ayrıntısına kadar organize edildiği bu mekanda özel günlerinizi sizlerle birlikte paylaşmak Avangart ekibi için de heyecan verici olacaktır.

Mekanın modern huzurunun hayatınızın klasiği haline gelmesi için siz misafirlerimizle tanışmayı bekliyoruz…

Leave a Reply