Türkiye genelinde ilk şubesini Ankara’nın en nezih semtlerinden Oran şehrinin son zamanlarda gözde yerleşim yeri olan Park oran sitesi içerisinde hem site sakinlerine hem de Ankara’lılara gerçek İtalyan lezzetlerini sunmak üzere hizmet vermeye başlayan ve Ankara’nın yemek sektörüne yeni bir soluk getiren Firenze, misafirlerini ağırlamaya başladı.

Gerek İtalyan lezzetleri, profesyonel kadrosuyla gerek lezzet gerekse hizmet bakımından kusursuz olarak misafirlerine sunmaya gayret gösteren Firenze, bir restorandan fazlasını sunmaktadır.

Tatlı ustalarımızın marifetli elleriyle yapılan özel gün pastalarının yanı sıra gerek yetişkin gerekse çocuklar için hazırladıkları kurabiye ve tatlıları da günün her saati tadabileceğiniz lezzetlerindendir.

Firenze misafirlerinin hizmet süresi boyunca sunduğu konforlu ve her zevke hitabı eden oturma gruplarıyla, yemyeşil bahçesi ve nezih terasıyla ailelere daha rahat bir yemek ortamı sağlamaktadır.

Çocuklu ailelerin rahatlığına da özen göstermektedir. Restoranımızda bulunan oyun klübü ve yazın bahçede özel kurulmuş oyun alanı, sıkılan çocuklar için ise sunulan portatif dvd player sayesinde aileleri ile keyifli vakit geçirebilmektedirler. Aynı zamanda brunch günleri yüz boyama balon oyunları ve diğer eğlenceli aktiviteleri, palyaço eşliğinde çocuklarımızın rahatça eğlenebilmeleri için hizmetinize sunmaktayız.

Leave a Reply