2002 yılı yaz sezonunda faaliyete geçen Dalia Beach Club,İstanbul’ lulara Akdeniz ortamını Karadeniz’de yaşatmayı hedefleyerek çıktı yola. İstanbul’un yanıbaşında şehir merkezine yarım saat uzaklıkta, etrafı yemşeşil, kuş ve dalga seslerinden başka gürültü duyamayacağınız orman, çim, geniş bir kumsal ve denizi içeren “saklı bir koy”.

Dalia Beach Club, yeşil alanları, yaz-kış açık özellikle balık ve yöresel ürünler içeren kahvaltı menüleriyle iddialı restoranı, yöresel-doğal-köy ürünleri satış standları, plaj tesisleri, plaj voleybol alanı, yazlık cafesi, doğal trekking alanları, deniz bisikleti, kanoları ve geniş otopark olanakları ve zengin aktiviteleri ile sizleri bekliyor.

Restoranımızda aşçılarımızın hünerli ellerinden çıkan leziz yemeklerini, kusursuz olmayı hedefleyen personelimizin hizmetleriyle, keyifli bir ortamda tadabilir; Dalia‘da sıradan saydığınız bir günü, muhteşem doğal güzellikler içinde kuş ve dalga sesleri eşliğinde yöresel ürünlerle zengin kahvaltı mönümüzle başlayarak veya günbatımlarını balık mönümüzün yine zengin ve farklı çeşitleriyle değerlendirerek sıra dışı olarak bitirebilirsiniz.

Beyaz peynir Ezine’den, Osmanlı çilek reçelimiz Kdz. Ereğli’den, dağ çileği reçelimiz Tokat’tan, dut pekmezi, kuşburnu Gümüşhane’den, biber salçalarımız, nar ekşimiz Antakya’dan, domates salçamız, sirkemizTokat’tan, Yeşil -soslu özel zeytinimiz Antakya’dan, kaparimiz Burdur’dan, balımız Fethiye’den, sızma zeytinyağımız Gödence’den gelmektedir. Kahvaltılık ve Dalia‘ya özel ürün alımlarımız profesyonel danışman firma denetiminde yapılmaktadır. (Örneğin zeytinyağ seçimimizde sadece sızma-asitlik derecesi gibi aradığınız özellikler dışında ilaç kalıntısı olmaması gibi özelllikleri de sizler için aramakta olduğumuzu ifade etmek isteriz.). Balık ve salatalarda kullandığımız yeşillikler günlük alımlarla tedarik edilmektedir.

Leave a Reply