FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mekanlardan
Posted in

Bar 212 Renaissance Istanbul

Hayatınıza eğlenceli, sıra dışı ve şık bir yenilik katmaya, yepyeni bir keyif dünyasını deneyimlemeye ne dersiniz? Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel, Bar 212 ile İstanbul gecelerine renk katıyor! Eğlence anlayışınızı değiştiren, keyifli akşamlara ev sahipliği yapan Bar 212, keşfedilmek üzere size bekliyor.

İstanbul’un merkezinde konsepti, mimarisi ve ayrıcalıklarıyla kapılarını açan Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel, Bar 212 ile şehrin eğlence hayatı anlayışını değiştiriyor.

Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel’in Roof katında yer alan, panoramik Boğaz ve İstanbul manzarasına hakim konumuyla Bar 212, iş çıkışı Boğaz’a karşı gün batımının keyfini çıkarmak ya da İstanbul gecelerini en güzel manzara eşliğinde eğlenceli anlara dönüştürmek için en ideal alternatifiniz…

Sıra dışı ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel kokteylleri ile oldukça iddialı olan Bar 212’de, kavunlu mojito’nun tadına bakabilir, Carpe Diem ya da Martini eşliğinde Boğaz’a kadeh kaldırabilirsiniz. Lezzetli atıştırmalık menüsü ile iş arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizle birlikte keyifli saatler geçirebileceğiniz Bar 212, canlı dj performansları eşliğinde misafirlerini bekliyor.

Haftanın her günü 17:00 – 02:00 arası açık olan Bar 212 ile hayatınıza yeni bir ayrıcalık katmaya, İstanbul’un keyfini çıkarmaya ve eğlence anlayışınızı tamamen değiştirmeye hazır olun!

Comments are closed.