Yılbaşı Eğlencesi Nişantaşı’nda Barba Meyhane’de

0
1396

Yılbaşında farklı bir eğlence istiyorum ama güzel yemek de istiyorum diye arada kalanlar ve ne yapacağına karar veremeyenler için doğru adres Barba Meyhane… 10 yılı aşkın süredir Nişantaşı’nın en keyifli mekanı olan Barba Meyhane, yılbaşı özel menüsü ile konuklarına lezzet şöleni sunarken, gitar ile başlayan müzik, Esra Erileri ve Buziki Ahmet ile Greek müziğe dönecek. Sirtaki ve zeybekle eğlenirken 2011’in ilk dakikalarını dansöz eşliğinde karşılayacaksınız. 175 TL olan fiks menüsü ile Barba Meyhane’de yeni yıla lezzet ve eğlence birarada yaşayarak girebilirsiniz.

Nişantaşı’ı gerçek meyhane keyfi buluşturan Barba Meyhane, her yıl geleneksel hale getirdiği özel yılbaşı gecesiyle konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Gelenlerin hem spesiyel yemek menüsü ile lezzete doymasını hem de sabahın ilk ışıklarına kadar çılgınca eğlenmesini isteyen Barba, klasik gitarla başlayan gecede, Greek ve pop müziğe ve hatta dansöze kadar farklı bir çok eğlenceyi bir arada sunuyor.Taze balıkları Ege usulü ile pişiren usta aşçıları ve her hafta değişen mezeleri ile efsane haline dönen Barba’da menü de yılbaşı gecesi için çok özel…

Ermeni lezzeti Topikten, Beypazarı yaprak sarmaya, patlıcan babaganuşa, Barba Lokuma gibi birbirinden lezzetli 13 çeşit mezeden sonra gelen ana yemekte özel kestane iç pilavlı hindi ve Barba spesiyali olan Kalkan Tandır’ı sunarken, gecenin sonunda konukları sucuk partisi ve çorba bekliyor. Gecenin tatlısı ise yine çok özel… Barba Fasüni ile farklı bir lezzet ile yeni yılı karşılayabilirsiniz.

Greek müziğin İstanbul’daki en önemli isimlerinden Esra Erileri’nin, Buziki Ahmet ve orkestrasıyla hazırladığı özel repartuarı ile eğlencenin sınırları da zorlanacak. Greek, pop, oyunhavası derken 2010’daki dertlerinizin tümünü unutup 2011’e çok keyifli gireceksiniz.

Rakının limonata bardaklarıyla değil, oya işlemeli zarflı küçük kadehlerle sunulduğu Barba Meyhane’de, otopark derdiniz de yok. Hemen yanındaki otoparkı ile arabanızla da rahatlıkla gelebilirsiniz. Sezen Aksu’nun eskiden yaşadığı ve oğlu Mithatcan’ın doğumunu şahit olmasıyla da ünlenen mekanda, duvarları süsleyen eski rakı etiketleri ve Atatürk’ün zeybek yaptığı eski fotoğrafları ile süslü duvarları ile geçmişte yolculuk edeceksiniz.

Barba Meyhane, Valikonağı Caddesi Süleyman Nazif Sokak 5/2 de Nişantaşı’nda sizleri bekliyor. Bu özel geceye ve eğlenceye rezervasyon için Barba Meyhane’ye 0 212 291 69 00 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.barbameyhane.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER