FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

La Vita Pastanesi

2002 yılında kurulan firmamız La Vita siz değerli müşterilerimizle buluşmaya Acarkent şubemizle başladı. Acarkent şubesini takiben Valikonağı, Göksü ve Mecidiyeköy şubelerimizle ürünlerimiz çok kısa bir sürede beğeninize sunuldu. İlk günkü heyecanımızla müşteri odaklı servis ve kalite anlayışımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam etmekteyiz. Bu anlayışla Rumeli ve 2008’in son çeyreğinde Şaşkınbakkal şubelerimizi hizmetinize sunduk. Hizmet ağımızı genişletirken kalite ve lezzetimizden taviz vermeden müşterilerimize hizmet vermeyii kendimize düstur edindik.

Kalite ve şirket politikalarımızı ISO9001-2000 ve HACCP sertifikalarıyla taçlandırmış bulunmaktayız.

“HACCP” Gıda üreticilerinde, sağlıklı gıda üretimi için şart olan hijyen gereksinimlerinin (üretimle doğrudan ya da dolaylı ilgisi bulunan personelin hijyeni, üretim safhasında kullanılan ekipmanların hijyeni, kullanılan malzemelerin hijyeni, ortam hijyeni, vb.) belirlenerek bu gereksinimlerin karışılanması, üretim ve servis aşamasında müşteri açısından sağlık riski oluşturabilecek ihtimallerin belirlenmesi ve bu ihtimallerin ortadan kaldırılması temeline dayanan bir ürün güvenilirliği sistemidir.

La Vita pastaneleri olarak öncelikli hedefimiz başladığımız noktadan bugüne kesinlikle taviz vermediğiniz kusursuz lezzet anlayışımızı hijyen ve kalite standartlarının üzerine taşıyarak koşulsuz müşteri memnuniyetini her şartta sağlamaktır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!