FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Dünya Mutfağı

Eataly İstanbul

Zorlu Center’da açılan Eataly, özgün konsepti, İtalyan mutfağından seçkin lezzetleri, gurme ürünlerin yer aldığı market bölümü ile kısa sürede büyük ilgi çekti.

Eataly, yemek, alışveriş-market ve yemek eğitimlerini tek bir çatı altında toplayıp, nitelikli İtalyan yemeklerinin sunulduğu bir anlayışla hizmet veriyor.

Eataly İtalya’da 2004 yılında kuruldu, araştırma ve planlama sürecinin ardından 3 yıl sonra, Ocak 2007’de Torino’da ilk mağazasını açtı. Zamanla İtalya’nın birçok kentinde faaliyet göstermeye başlayan, tam anlamıyla markalaşan işletme, bugün New York’tan Dubai’ye dünyanın birçok noktasında ismini duyurmayı başardı. Bu keyifli ve özel restoran-market artık İstanbul’da…

Eataly‘nin en önemli özelliklerinden biri, nitelikli yerli ürünlerin üreticiden direkt toplanarak bir arada ucuza sunulması. Bu anlamda üreticilere de önemli bir artı değer kazandıran bir konsepte sahip.

İtalyan mutfağından özgün tatlar sunan Eataly‘de birbirinden zengin İtalyan peynirleri, balık, kırmızı et çeşitleri, şarap, İtalyan kahve, zeytinyağı gibi gurme ürünleri market-şarküteri bölümü ile lezzetseverlerle buluşmakta. Özellikle İtalyan pizzası ve makarnalarının enfes tadıyla ünlenen bu seçkin restoran-market, Zorlu Center‘daki mekanıyla İstanbullulara gerçek bir damak şöleni vaadediyor.

Comments are closed.