FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Naz Turkish Cuisine

Swissotel The Bosphorus, İstanbul” da bulunan Türk Restoranı eski adıyla “Taşlık”, Swissotel zifayet satış müdürü ve Sepetçiler Kasrı İşletme Müdürü Bülent Aydın tarafından yenilenerek “Naz Turkish Cuisine” adı ile hizmet vermeye başladı.

Mimar Bülent Özyurt’un danışmanlığında, canlı renklerin son derece sade ve şık görünüme büründüğü ve günümüz modern çizgisini yansıtan “Naz Turkish Cuisine” Türk Mutfağında bir ilk..Türk mutfağının “Fine Dining”i olarak adlandırabileceğimiz servis ve kalite anlayışı ile alıştığımız damak zevkinden ve lezzetlerinin yanısıra, yepyeni bir konsept ile kapılarını açtı.

90 kişilik kapasiteye sahip olan “Naz Turkish Cuisine“, öğle ve akşamları ocakbaşı keyfinin de yaşanabileceği, günümüze uyarlanmış Türk Mutfağı ile hizmet veriyor. Mutfak şefimiz Gözde Aydın’ın tavsiyeleri arasında, yaprak sarması, humus, tarama, odun fırınının lezzetiyle pide ve ekmek çeşitleri, lahmacun, kuzu tandır,küşleme,değişik sunumuyla Hünkar Beğendi ve Naz Turkish Cuisine’e özel Naz Kebabı ve Naz usulü Ballı Muz, sunulan lezzetlerden bazıları…

Haftanın her günü açık olan “Naz Turkish Cuisine” öğlen 12:00-15:00 saatleri ve akşam 19:00 itibariyle hizmet veriyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!