FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Antigoni Restoran

Burgazadası İstanbul Adalarının en güzeli ve en sakinidir. Bu güzel adanın zevkini tatmak istiyorsanız mekanımıza sizleri bekleriz. Mutfağımız çok lezzetli ve temizdir. Hijyene çok önem vermekteyiz. Mutfağımızda balık çeşitlerimiz çok özeldir. Balıklarımızın çoğunu adamızın kendi balıkçılarından temin etmekteyiz. Bu yüzden balık çeşitlerimiz her zaman taze ve lezzetlidir. Size yaz aylarında, ada balıklarından iskorpit çorbası, iskorpit şiş, eşkina buğulaması, ızgara tekir, istavrit, dil, sardalya ve gelincik özellikle tavsiye ederiz. Restoranımızda sonbahar, kış ve ilkbahar aylarında mezsimine göre adamızda çıkan lüfer, palamut, gümüş, çinekop, mezgit, izmarit, tekir gibi balıkları bulabilirsiniz. Ada Balıkçılarımızın yakaladığı nadir balıklar(kalkan, pisi, kırlangıç, levrek, karagöz, kikla gibi.) olursa onlarıda gününe göre menümüzde bulabilirsiniz.

Düğün, Nişan yemeği, şirket toplantıları ve her çeşit davetlerinizi Restoran’ımızda verebilirsiniz. Wireless internetimizi kullanabilirsiniz.

Restoran’ımızın kapalı alanı 80 kişilik, açık alanı 120 kişiliktir.

Restoran’ımız Rum ve Türk mutfağı ağırlıklıdır. Özellikle Rum Mezelerimiz meşhurdur. Restoran’ımızda Türk Sanat Müziği ve Rum Müziği dinlenir.

Tekneleriyle gelen müşterilerimiz hemen önümüzde teknelerini bağlayabilirler eğer yerimiz yoksa tonozumuza bağlıyıp, Restoranımızın zodiac hizmetinden faydalanabilir.

Adamıza ulaşmak için Şehir hatları, Deniz otobüsleri, Turyol ve Mavi Marmara tarifelere bakınız.

Burgazadası’nın en güzel mekanında sizleri misafir etmekten büyük memnunluk duyarız.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!