FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Sim-Pera

Tepebaşı’ndaki kendinize ait odanız; “Sim”. Meşrutiyet Caddesi’nden Tünel’e doğru ilerlerken sağınızda bulunan tarihi Şimal Merdivenleri’nin sonunda sıra dışı mimarisiyle Apartıman Belkıs’ı göreceksiniz.

Ayça Tüylüoğlu Göker ve Aycan Tüylüoğlu tarafından “kendine ait bir oda” düşüncesiyle ortaya çıkan Sim’i, kitap okumak, defterinize bir şeyler karalamak, müzik dinlemek, sadece iyi bir kahve içmek veya yöresel pazarlardan toplanmış taze yiyeceklerin tadına bakmak için kendi odanız gibi kullanabilirsiniz.

Üst katı Ayça Tüylüoğlu Göker’in özel atölyesi olan mekanda, hiçbir ayırım gözetmeksizin herkesten gelecek yapıcı fikirler doğrultusunda çeşitli atölye çalışmaları da yapılacak.

Sim-Pera’da yemeğinizi yerken ya da kahvenizi, çayınızı yudumlarken, mekanda bulunan çeşitli kültürlere ait sanat, fotoğraf ve yemek kitaplarını; İstanbul’dan bir sanatçının veya Diyarbakır’dan bir ev kadınının tasarladığı/yaptığı bir objeyi de satın alabilirsiniz.

Sim’i sizin için özel olarak hazırlanan menüsüyle toplantılarınızda, davetlerinizde kullanabilirsiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!