FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Pan Café: Doyurucu Yemekler, Keyifli Atmosfer ve İyi Müzik

Pan Café, hem doyurucu hem de hesaplı yemekler arayanlar için ideal bir mekan. Günün her saatinde keyifli vakit geçirebileceğiniz Pan Café’de, iyi müzikler eşliğinde gazete ve dergilere göz gezdirebilir, lezzetli bir öğün yiyebilirsiniz.

Zengin Mutfak ve Servis:

Pan Café, geniş ve zengin bir mutfağa sahip. Restoran havasında olan mekanın menüsünde salata, makarna, meze çeşitleri ve yöresel yemekler gibi birçok seçenek yer alıyor. Her gün zeytinyağlı ağırlıklı üç farklı lezzetten oluşan “Günün Menüsü” de oldukça popüler. Pazar günleri ise 11.00-16.00 saatleri arasında açık büfe brunch keyfi yaşayabilirsiniz.

Yaz-Kış Bahçe Keyfi:

Pan Café’nin yaz-kış keyifle oturabileceğiniz bir bahçesi de var. Hava durumuna göre bahçede veya mekanın iç kısmında oturmayı tercih edebilirsiniz.

Canlı Müzik:

Kış sezonunda haftanın bir günü canlı Yunan müziği dinlemeye gidebilirsiniz. Lezzetli yemeklerinizi keyifli müzikler eşliğinde yiyebilirsiniz.

Pan Café’ye Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Pan Café’nin tam adresi için lütfen mekanla iletişime geçiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!