FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Garden Cafe

Yeşil ile ahşabı buluşturan dinlendirici dekorasyonunu, güzel müziklerle süsleyen Garden Cafe, ev yemeklerinden salatalara, et çeşitlerinden şaraplara uzanan zengin menüsüyle, kurulduğu 1987 yılından bu yana Mecidiyeköy’ün en sevilen mekanlarından… Yıllardır değişmeyen kalitesiyle, pek çok kişinin Mecidiyeköy’de ki buluşma adresi olan cafe, uzun, uzun sohbet etmek isteyen pek çok çift için özel bir öneme sahip. Hava kararınca minik ışıklarla süslenen masalar da, geceleri daha romantik bir kimliğe bürünüyor. Bu nedenle, son 20 yılın aşklarında, mekanın büyük rolü olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Garden Cafe’nin, yıllardır taşıdığı bu romantik misyondaki görevi, son günlerde sıkça gelen talepler nedeniyle biraz daha arttı. Mekanın sahibi Timur Özturgay, bugüne kadar sadece ayrıcalıklı müşterileri için gerçekleştirdikleri bu kişiye özel masa uygulamasını, artık bir gün önceden sipariş veren herkes için yapacaklarını söyledi. Sevgilisini veya dostlarını etkilemek isteyen, ama bunun için güzelliği ve fiyatlarıyla kesesine uygun bir yer bulamayanlara müjde! Tam 23 yıldır, yüksek kalitesi ve uygun fiyatlarıyla Mecidiyeköy’de müdavimlerini yaratan mekan, sevgilisini ya da dostlarını etkilemek isteyenlerin imdadına koşuyor. Talebe göre, özel hazırlanan masalar, anılarda yer edecek güzellikte. Gece geç saatlerde bile, nezih ortamıyla dikkat çeken, Cafe&Restaurant&Bar, Mecidiyeköy’de bayanların tek başlarına bile, rahatça içki içebilecekleri, modern bir mekan. Pazar hariç her gün, 11:00’den 23:00’e kadar açık olan Garden Cafe’nin paket servisi de var.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!