FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

DownTown Food Club

Dünya mutfağından eşsiz lezzetlere sohbet ve eğlence katmak isteyenlerin yeni mekanı DownTown Food Club, RollHouse Spor ve Eğlence Merkezi’nin Armada AVM Hayat Sokağı’ndaki üçüncü ve yeni konseptli şubesi RollHouse Plus bünyesinde konuklarını bekliyor.

DownTown Food Club, alanında uzman mutfak kadrosunun özenli ellerinden çıkan eşsiz lezzetlerini sıcak ve samimi bir atmosferde konuklarının beğenisine sunuyor. Güler yüzlü hizmet anlayışını temel alan servis ekibiyle DownTown Food Club, günün her saatinde Dünya mutfağından eşsiz lezzetleri tatmak ve keyifli vakit geçirmek isteyenlerin buluşma noktası oluyor.

Geniş iç mekan kapasitesi ve ferah bahçesiyle dikkat çeken DownTown Food Club, pastel tonların hakim olduğu huzur veren dekorasyonuyla; kısa öğlen yemeği kaçamaklarından, şölen tadında akşam yemeklerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

Çalışma Gün ve Saatleri:
Pazar / Perşembe: 10:00 / 24:00
Cuma / C.tesi: 10:00 / 02:00

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!