Catering
Posted in

Address Davet Organizasyon

Posted in

1993 yılında Edirne’de kurulan Address Davet Organizasyon; Günümüze kadar tanıtım ve organizasyon alanında hizmet veren müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyip; tasarım ve dizaynları, profesyonel fikir ve düşünceleriyle, uzman kadrosu, kendi ekipmanları ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmede çözüm ortağı olan, özel günlerinizi mutlu anılara taşıyan doğru hizmeti zamanlanan dakikaya hazır eden.

İş disiplini, kaliteli ve doğru hizmet anlayışı ile sayısız organizasyon üstlenerek günden güne artan tecrübesini sizlerle paylaşarak sektördeki başarılı organizasyonlara imza atmıştır.

Her türlü davet organizasyonlarınızın yanı sıra, Açılış, Piknik, Catering, Fuar Dekorasyonu, Kongre, Seminer, Şirket Toplantılarınızın tüm detayları ile ilgilenerek vaktinizin ne kadar değerli olduğunun keyfini sizlere yaşatmaktadır.

Organizasyonlarınızda çözüm ortağı , size sizden daha yakın showroom ofisi ve bir telefon kadar uzağınızda olan yakınlığı ile ”Herşeyin Mükemmel Olmasını İstediğiniz Anlarda” yanıbaşınızda ADDRESS DAVET ORGANİZASYON ile mutlu kalın, güzel anıları paylaşın…

SHOPPING BAG 0