FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Cafe de Paris Asmalımescit

Beyoğlu şık cafe ve restoranları ile ünlüdür. Cafe de Paris, Beyoğlu’nun geçmişten gelen “Pera” havasını şık dekorasyonu ve lezzetleriyle size yaşatabilen bir mekan.

Beyoğlu’nun cafe, bar ve restoranların yoğunlaştığı tarihi semti Asmalımescit’te lezzet sunan Cafe de Paris. İsmini aldığı o meşhur et sosunu bulabileceğiniz bir cafe restoran burası. Cafe de Paris’in İstanbul ve Ankara‘daki şubelerinden sonra, Beyoğlu Asmalımescit’te açılan bu şık mekanının en büyük özelliği, menüsünde tek bir yemeğin olması! Ünlü Cafe de Paris sosuyla hazırlanıp ocağın üzerinde servis edilen kırmızı et veya tavuk eti. Fransız mutfağının bu özel yemeği, patates kızartması ve hardal soslu salata ile sunulmakta. Tatlı menüsü ise zengin. Krem brule, profiterol, sufle ve bol seçenekli dondurma çeşitleri mevcut. Ayrıca oldukça seçkin bir şarap kavına sahip. Merlot, öküzgözü, syrah, boğazkere, cabernet ve kalecik karası gibi zengin kırmızı şarap seçenekleri ile özel bir akşam yemeği isteyenlere ideal bir mekan.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!