Çikolata her insan için vazgeçilmez bir tattır. Bazılarımız içinse yaşamın merkezidir. “Küçükken en büyük hayalim bir çikolata musluğunun altında saatlerce kalabilmekti. Ağzım açık ılık çikolatanın tadına varmayı, sonra da çikolata havuzunda oynamayı düşlerdim. Büyüdükçe de bunun çikolatanın damakta yayıldığı dakikalarla aynı zaman diliminde yer aldığını öğrendim. Yaşamdan keyif almak sadece bir andı. Ve o an benim için çikolataydı.”diyor Semen Öner.

Semen Öner senelerdir sevdikleri için kurduğu sofralardan aldığı hazzı tam zamanlı uğraş haline dönüştürmeye karar verdi. Bu işi uzmanlarından da öğrenmek üzere Paris Le Cordon Blue şeflik okulunda profesyonel eğitim gördü. Ve 2003 yılının sonbaharında müthiş bir enerji ile Mutfaktayız! kuruldu. Türkiye’de aktif olarak uzun yıllardır bu mesleği yemek kursları, butik pastacılık, catering, yemek stilistliği ve restoran danışmanlığı ile sürdürüyor.

Şimdi bir hayal daha gerçeğe dönüşüyor. Semen artık çocukluk hayalini bilinen tüm hizmetlerine yenilerini ekleyerek tek çatı altında SMN Tat Merkezi‘nde birleştiriyor. Cateringe ek olarak en üst seviyedeki lezzeti geleneksel yöntemlerle, el yapımı, katkısız ve kişiye özel olarak SMN Tat Merkezinde size sunmaya devam ediyor. Sağlık, Mutluluk, Nefaset dağıtan lezzetleri SMN Tat Merkezinde paylaşmak ümidiyle…

“Mutlu olmak için kendi değerinizi bilin!”

Leave a Reply