Kemerburgaz’da hizmet veren AjiaShima Restaurant size standart uzakdoğu yemekleri menüsünün ötesinde bambaşka lezzetler sunuyor. Örneğin, Japon ve Çin yemekleri denildiğinde aklınıza ilkin sushi mi geliyor? Aslında Uzakdoğu mutfağı sebze, pirinç ve soya ağırlıklı olmak üzere çok farklı malzemeler kullanılarak ortaya çıkan farklı lezzetlerden oluşuyor. Dolayısıyla eğer sushi sevmiyorsanız Uzakdoğu mutfağının diğer leziz yemekleriyle ve farklı alternatifleriyle tanışma vakti gelmiş demektir. Sizleri oldukça şirin ve Asya ile Uzakdoğu mutfağının ehli olan AjiaShima‘ya davet ediyoruz.

Profesyonel ve deneyimli bir kadroya sahip olan AjiaShima‘nın zengin menüsünde 63 çeşit sushi ile birlikte Japon, Çin ve Thai mutfağına ait farklı tatlarda bulmak mümkün. AjiaShima menüsü ile olduğu kadar şık ve sade dekorasyonu ile de dikkat çekiyor.

İster sevdikleriniz ile keyifli bir yemek.. İster güne veda etmenize eşlik edecek akşamüzeri içeceği, ister özel günler ve organizasyonlarınız için.. Açık ve kapalı oturma alanları ve tüm sıcaklığıyla AjiaShima Restaurant sizleri bekliyor.

Leave a Reply

  1. Rixos Pera İstanbul’un şehre hükmeden mekanları

    […] Shima Uzakdoğu mutfağının eşsiz lezzetlerinin en güzel örneklerini Rixos Pera’da sunacak Aija Shima Restoran pek yakında hizmete girecek. Otelin assolisti diye nitelendirebileceğimiz mekan Rixos Pera […]