FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Cafe Swiss Restoran’da İtalyan esintileri

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un muhteşem boğaz manzaralı restoranı Cafe Swiss, Şubat ayı boyunca her Perşembe misafirlerine İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerini sunuyor. Boğazla baş başa, eşsiz lezzetleri tatmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat Café Swiss Restoran’da sizleri bekliyor. Şubat ayı boyunca, makarnaları ve sosları ile tüm dünyaya kendini ispatlayan İtalyan mutfağının vazgeçilmez yemeklerini Café Swiss Restoran’da tadabilirsiniz.

Café Swiss Restoran’ın zengin açık büfesi Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un executive şefi Kurt Johnson’ın hazırladığı lezzetlerden oluşuyor. İtalyan mutfağının geleneksel tatlarını Şubat ayı boyunca her perşembe Cafe Swiss Restoran’da tadabilir, ailenizle ve dostlarınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Kaynak: Food in Life Gastronomi Yayınları

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!