Restoranlar
Posted in

Park Şamdan

Posted in

Bir Nişantaşı Klasiği Park Şamdan olarak, Türk, İtalyan ve Fransız mutfağının önde gelen örneklerini, 1982’den beri kaliteden ödün vermeyen hizmeti anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize yemek yemeği ihtiyaç değil de bir zevk haline getirip sunmaya ve sizleri sımsıcak bir ortamda ağırlamaya devam ediyoruz.

Park SamdanDünya mutfaklarınının lezzetlerini sizlerle paylaşırken, yabancı misafirlerimize de Türk mutfak kültürümüzü tanıtmaya hala ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. Öğle saatlerinde ağırladığımız iş çevresinden gelen siz değerli müşterilerimize, sıcak, ev (sulu) yemeklerimizle hizmet veriyoruz.

Şefimiz Hüseyin Gürsoy’un paça çorbasını, balık et ve tavuk çeşitlerini özellikle risottolu dana kaburgayı ve külbastıyı, Türk zeytinyağlılarını, tatlılardan da kaymaklı ekmek kadayıfı ile bademli keşkülü mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan boğazın panoramik görünümüyle bir İstanbul klasiği olan Park Şamdan, İstanbul’un ünlü gece kulübü Reina‘da dünya mutfağından benzersiz tatlar sunmaya devam ediyor. Ayrıca rahat bir iş yemeği için de ideal bir ortama sahip. Yaz dönemi Mayıs–Eylül ayları arasında, Reina’da yer alan yazlık mekânımızda konuklarımızla buluşmaya devam ediyoruz.

Comments are closed.