FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Levendiz Meyhanesi

Kuruçeşme’deki mekanından sonra yeni adresini Arnavutköy’e taşıyan Levendiz Meyhanesi, yılların lezzet deneyimini gözlere keyif veren doyumsuz bir Boğaz manzarası eşliğinde konuklarına sunuyor.

Ege’nin mavi-beyaz renklerini ve enerjisini içinde barındıran Levendiz Arnavutköy, yeni adresinde lezzetleri, eğlencesi ve keyifli ortamıyla unutulmaz gecelere ev sahipliği yapıyor. Akdeniz-Ege mutfağının nefis tatları ve mevsim balıklarıyla, klasik meyhane kültürünü tam anlamıyla yaşatan Levendiz’in çilingir sofrası tadında sunulan mönüsü yine mevsim değişiklikleriyle güne hazırlanıyor.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, misafirlerinin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılayan, ilgili ve güleryüzlü bir personelle hizmet veren Levendiz, Greek ve alaturka müzikleri eşliğinde bu sezon da sizleri keyifi ve eğlencesi hiç bitmeyecek gecelere davet ediyor.

Levendiz Pazar hariç her gece 20.00 – 01.00 arasında yeni adresinde sizleri bekliyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!