FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mamma Restaurant

Anadolu Hisarı’ndan yukarı çıkarken; Göksu Evleri’nin girişinde, 2003’ten beri hizmet veren Mamma Restaurant, yeni açılan bahçesi ve göz alıcı gün batımı manzarasıyla tüm yaz boyunca kebap severlere ev sahipliği yaptı. Biz de güneşin etkisini azalttığı güzel bir sonbahar gününde, keyifli bir akşam yemeği yeme fırsatı bulduk bu huzurlu restoranda. Boğaziçili iki ortak, Akın Divanlıoğlu ve Mustafa Sadıkoğlu’nun işlettiği Mamma Restaurant’ın menüsündeki birbirinden lezzetli kebaplar arasından tercih yapmakta zorlanıyoruz.

Sarımsaklı, fıstıklı kebaptan, abuganuşa; alinazikten oruk kebabına kadar uzanan geniş bir lezzet yelpazesi içinde buluyoruz kendimizi. Yörelerinden getirtilen malzemelerle yapılan sofistike soslar, damağımıza hitap ederken; sofraların olmazsa olmaz mezeleri de hem gözümüzü hem karnımızı doyuruyor. Üstelik bu güzel yemekleri tatmak için akşamı beklemenize gerek yok. Mobil POS uygulaması ile öğle yemeklerinde evlere ve işyerlerine yapılan servisten yararlanabilirsiniz. Ayrıca önceden yapılan anlaşmalarla çevre bölgedeki şirket çalışanları, kebap yemekleri haricinde, öğlenleri tabldot yemek alabiliyorlar. 120 kişilik kapalı alan kapasitesi, yeni açılan bahçesiyle birlikte 350 kişiye çıkartılmış bu restoranda çocuklar için bir de oyun bahçesi düşünülmüş. Böylece misafirler, açık havada aile yemeklerinin keyfine varırken; çocuklar için de doğal bir ortam yaratılıyor.

Kaliteli servisi, doğal ve huzurlu ambiansı ile Mamma Restaurant’ta beklediğinizden fazlasını bulacaksınız.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!