FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Köşebaşı Wyndy Beach Alaçatı

Geleneksel lezzetleri modern sunumu ile markalaştıran Köşebaşı, gördüğü yoğun beğeni ve talep üzerine artık Alaçatı’daki yeni restoranı ile Wyndy Beach Alaçatı’da.

Türk mutfağının, özellikle de Tarsus, Adana yörelerinin kebap ve mezelerini sunan Köşebaşı, tatilin kalbinin attığı yerlerden Çeşme Alaçatı’da beach club konseptiyle hizmet veren şık mekanını yakın zaman önce açtı. İçli köfteden çiğ köfteye, zengin kebap çeşitlerinden yöresel salatalara, lahmacun, çöp şiş ve tatlı menüsüyle klasik Köşebaşı lezzetlerini Alaçatı’nın serin ve ferah akşamlarında keyifle tadabileceksiniz.

3 ayrı kıtada bulunan global zincirin son halkası Köşebaşı Alaçatı, hem restoran olarak özel bir seçim hem de Alaçatı’da eğlencenin yeni adresi olmaya aday. Köşebaşı Alaçatı haftanın her günü gündüz 11:00’den gece yarısına kadar hizmet vermektedir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!